11 grudnia 2016 r. – Aula Św. Jana Pawła II przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Premiera naszej najnowszej płyty – „Anieli Cię przynieśli…”.

Na widowni przed godziną 16 nie było już miejsc, a publiczność stała nawet na korytarzu, żeby wspólnie z nami świętować promocję naszej trzeciej płyty. Koncert był zwieńczeniem długiej, ciężkiej, ale bardzo owocnej i radosnej pracy całego zespołu. Do wspólnego świętowania tego ważnego dla nas wydarzenie, na scenę zaprosiliśmy naszych przyjaciół z Małej Wieniawy – orkiestry młodych muzyków działających pod patronatem Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych Wieniawa, pod batutą Pawła Więcława oraz Bum Bum Rurki / Boomwhackers z niezastąpionym Dawidem Gackiem! Byliśmy i jesteśmy zaszczyceni, że przyjęliście nasze zaproszenie i tak wspaniale ubogaciliście ten wyjątkowy wieczór!

Zespół, który nagrywał płytę kolędową zaśpiewał 8 kolęd i pastorałek, a później dołączyli do nas (już tradycyjnie) nowi członkowie zespołu. Cieszymy się, że mogliśmy zaprosić do wspólnego śpiewania na tak piękną scenę naszych najmłodszych stażem w Jakubowych Muszelkach dzieci: Hanie, Alicje, Marlenę, Wiolettę, Jasia i Mateusza. Dziękujemy najpiękniej wszystkim „muszelkowym” rodzicom, którzy tak mocno zaangażowali się w przygotowania do tego wydarzenia. Było przepięknie! ?