Do premiery trzeciej płyty zespołu Jakubowe Muszelki, zostało zaledwie 5 dni. Jednak płyta „Anieli Cię przynieśli…” jest już do nabycia w całej Polsce! Ale zacznijmy od początku…

W niedzielę 27.11 w „Niedzieli” ukazał się artykuł pt. „Nagrali płytę”. Opowiada on o nas, naszej nowej płycie i… byciu mamą „muszelki”. Tygodnik Katolicki Niedziela jest jednym z patronów medialnych naszej trzeciej płyty – „Anieli Cię przynieśli”, a artykuł napisała nieoceniona Monika Ziółkowska – bardzo dziękujemy. Zachęcamy oczywiście do zakupu „Niedzieli” jak i naszej nowej płyty!
Klikając w zakładkę „Zamów płytę” dowiecie się jak można to zrobić.

Dziś 6 grudnia, więc do nas też przyszedł Św. Mikołaj! No i oczywiście przyniósł nam super prezenty! A mianowicie.. Dostaliśmy pierwsze egzemplarze Małego Przewodnika Katolickiego, który jest kolejnym patronem medialnym naszej najnowszej płyty. UWAGA! UWAGA! Do gazety jest dołączona wersja insertowa właśnie naszej, najnowszej płyty kolędowej!
„Anieli Cię przynieśli…” wraz z gazetą Mały Przewodnik Katolicki jest dostępna dla Was wszystkich w parafiach w całej Polsce. Płyta w gazecie jest w troszkę okrojonej wersji, ale również bardzo wyjątkowa. To nie koniec niespodzianek: w środku miesięcznika znajdziecie również piękny i kolorowy artykuł o naszym zespole i naszej płycie
My jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani, no i coraz bardziej nie możemy się doczekać niedzielnego koncertu promocyjnego. Zachęcamy do kupowania gazetek w waszych parafiach lub zamawiania przez internet na stronie Wydawnictwa Św. Wojciech, a jeśli chcecie mieć całą i pięknie wydaną płytę „Anieli Cię przynieśli” to klikajcie „Zamów płytę” i zamawiajcie.

10 pierwszych zamówionych płyt wyślemy z autografami CAŁEGO ZESPOŁU!

Zachęcamy Państwa również do zobaczenia i wysłuchania zapowiedzi płyty insertowej i gazety „Mały Przewodnik Katolicki” pod poniższym linkiem:

Mały Przewodnik Katolicki 12/2016 + płyta z kolędami