Udana premiera!

Za nami przepiękny i pełen emocji koncert, który był oficjalną premierą naszej nowej płyty NieBO TAK. Grało i śpiewało nam się niesamowicie, przede wszystkim dzięki obecności licznej publiki, która zajęła właściwie wszystkie 250 miejsc w Teatrze Łaźnia Nowa. Przyszedł teraz czas na podziękowania.

💖 Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami tego dnia. To był zaszczyt występować i świętować wydanie płyty przed tak liczną i sympatyczną publicznością. Kto nie był z nami, niech żałuję! Jednak jeśli chcecie nabyć naszą najnowszą płytę, prosimy o kontakt mailowy na biuro@jakubowemuszelki.pl lub wiadomość prywatną na FB. 📀

Nasi dobroczyńcy

⛅️ Ogromne podziękowania kierujemy również do SklepImprezka z Luborzycy i Pani Małgorzaty Dubiel odpowiedzialnej za scenografię. Dzięki niej na deskach teatru czuliśmy się i wyglądaliśmy jak w niebie!
 
🥰 Dziękujemy również sponsorom płyty Atelier de Creation ” Lidia” i MÓWIK, a także każdej z 48 osób, które wsparły naszą zrzutkę – bez Was wydanie płyty i ten piękny wieczór byłby niemożliwy. Wydanie płyty było realizowane także dzięki wsparciu Powiat Krakowski, a patronem medialnym wydawnictwa było Radio Profeto, gdzie z pewnością usłyszcie nasze nowe piosenki!
 
Dziękujemy również Panu Ireneuszowi Rasiowi za nieocenioną pomoc w organizacji koncertu, a także gospodarzom i obsłudze technicznej Teatru Łaźnia Nowa za przemiłe przyjęcie i dobrą współpracę!

Młodzi i zdolni artyści

💟 Na koniec oprócz podziękowań będą również gratulacje przede wszystkim dla tych młodych artystów na scenie. Za wytrwałość, determinacje, zapał, liczne godziny prób i nagrań i tę radość, którą z pewnością zobaczycie na zdjęciach!
 
Już niebawem kolejne zdjęcia, a informacje o zbliżających się koncertach znajdziecie tutaj. Do usłyszenia! 😎