Wczoraj, jak co tydzień spotkaliśmy się na próbie w Więcławicach. Pracowaliśmy bardzo wnikliwie nad dwiema nowymi piosenkami i przypominaliśmy sobie te, które ostatnio odstawiliśmy trochę na bok. Niestety naszym wieczornym próbą towarzyszy już chłód i powoli też zmrok za oknem, dlatego też nasze myśli chcemy skierować jeszcze w stronę pięknego koncertu, który zagraliśmy (w pełnym słońcu) we wrześniu w Niepokalanowie. 

11 września w sobotę również świeciło piękne słońce, a radosna atmosfera V Ogólnopolskiego Spotkania Dzieci udzieliła się nam podczas koncertu. Bawiliśmy się wspaniale, a przy okazji trochę pracowaliśmy, bo był to dla naszego zespołu pierwszy duży koncert od dłuższego czasu, więc musieliśmy wszyscy (i mali i duzi) przypomnieć sobie „jak to się robiło?”. 

Ale było warto! Tęskniliśmy bardzo za możliwością grania i śpiewania przed publiką, na scenie, z mikrofonami, z lekkim dreszczykiem emocji przed i ogromną radością po. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do wspólnej zabawy i ugoszczenie nas w Niepokalanowie. I mamy nadzieję, DO ZOBACZENIA!