Piątek i sobota w studio B&B w Niepołomicach upłynął szybko ale bardzo pracowicie pod znakiem gitar i instrumentów perkusyjnych.
A niedziela? W niedziele najpiękniej grają nasze „smyczki” i „fleciki”! 😁
Dzięki sprawności naszego realizatora, Pana Kuby, dziewczyny mogły nagrywać swoje partie już do gotowych podkładów sekcji gitarowej i perkusyjnej.
I dzięki temu nagrywanie wszystkich instrumentów zakończyliśmy już dziś, czyli przed terminem! 🤩
Brawo dziewczyny! A szczególne gratulacje dla naszej nowej skrzypaczki, Mai Nowak, dla której to pierwsza sesja nagraniowa w studio muzycznym. Cieszymy się, że wraz z siostrą Leną jesteście z nami!

W poniedziałek od rana swoje osobiste instrumenty głosowe nagrywali nasi młodsi i nieco starsi wokaliści. Wszystkie dziewczyny były dobrze przygotowane, bo przecież ćwiczyły od blisko 3 miesięcy! Swój debiut w studio muzycznym zaliczyły tym razem Helenka i Alicja – gratulujemy! 😀

A na koniec dnia zaprosiliśmy do studia rodziców naszych muzycznych dzieci, aby całą naszą Muszelkową Rodziną wyśpiewać refren jednej z piosenek. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zresztą – przekonacie się sami już 19 maja podczas koncertu premierowego naszej nowej płyty 😉